Ta kontakt med Skade og Lakk AS i dag!

Kollisjonsskade, lakkskade, behov for bilpleie, Perma-Shine lakkbeskyttelse, Smart Repair eller annet. Ta kontakt og vi vil hjelpe deg.

Nøkkelopplysning

 

Skade og Lakk AS
Stabburveien 1
1617 Fredrikstad

Telefon
69 39 64 40

Åpningstider
Mandag til fredag (stengt lørdag)
Kl 07.30 – 16.00

Organisasjonsnummer
Foretaksregisteret 982 174 813 MVA

Bransje
Biloppretting, Billakkering, Bilglass, Smart Repair.

Vent mens kart lastes inn…

Skade og Lakk AS

Velger du oss, velger du trygghet!

Adresse:
Stabburveien 1
1617 Fredrikstad

Åpningstider:
Mandag til fredag (stengt lørdag)
Kl 07.30 - 16.00

Trond Furuli

Daglig leder

69 39 64 42
trond.furuli@skadeoglakk.no

Morten Gretland

Avd. leder karosseri

69 39 64 48
morten.gretland@skadeoglakk.no

Steinar Henriksen

Avd. leder karosseri

69 39 64 65
steinar.henriksen@skadeoglakk.no

Terje Holt

Avd. leder deler

69 39 64 50
terje.holt@skadeoglakk.no

Stian Sørli

Avd. leder lakk

69 39 64 44
stian.sorli@skadeoglakk.no

Kurt Skjæringrud

Kundemottak

69 39 64 48
kurt.skjaeringrud@skadeoglakk.no

Nina Johansen

Kontormedarbeider

69 39 64 41
nina.johansen@skadeoglakk.no

Gina Furuli

Kontormedarbeider

69 39 64 41
gina.furuli@skadeoglakk.no

Finn Johansen

Takstmann

69 39 64 46
finn.johansen@skadeoglakk.no

Mattias Gustafsson

Takstmann

69 39 64 64
mattias.gustafsson@skadeoglakk.no

Lyst til å bli en del av Skade og Lakk AS? Søk jobb hos oss