Skade og Lakk AS ble stiftet i tusenårsskiftet, og består av 36 dyktige ansatte.

Firmaet er i dag en av landets største innen biloppretting og –lakkering. I tillegg har vi en egen profesjonell avdeling som tilbyr hele aspektet av bilpleie. Vi er også i gang med Smart Repair, og er alltid oppdatert med det nyeste innen utstyr og teknologi. Det betyr at du som kunde skal få det resultatet du har krav på.

Kvalitet er vårt viktigste varemerke, og vi er ikke fornøyd før du er fornøyd.
Velger du oss, velger du trygghet!

Skade og Lakk AS er et samarbeidsselskap mellom Dahles Auto Fredrikstad AS, Bertel O. Steen og Bilbutikk1.

Hvordan finne fram til oss

Ta av fra RV109 i rundkjøringen ved McDonalds / Dahles Auto. Følg veien ca. 150 meter og ta til venstre inn på Stabburveien. Du finner oss da på venstre hånd. Bilbutikk1 og Volvo ligger i etasjen under.

Velkommen til oss!

Skade og Lakk AS
Stabburveien 1
1617 Fredrikstad

Telefon
69 39 64 40

Benytt gjerne skjemaet for å sende e-post.

Åpningstider
mandag til fredag kl 07.30 – 16.00

Organisasjonsnummer
Foretaksregisteret: 982 174 813 MVA

Bransje
Bilverksted, Lakkering, Biler og kjøretøy, Agenturer.

Vi er stolte av å være Skade og Lakk AS

Velger du oss, velger du trygghet!

Våre tjenester

Innenfor våre tre fagfelt utføres arbeidet av autoriserte fagpersoner
med lang erfaring og stolthet innenfor sitt yrke.

Billakkering

Vi er spesialister på billakkering. I avdelingen er det 10 ansatte med lang erfaring innen fagområdet. Avdelingen har topp moderne utstyr for sikre kvalitet på arbeidet.

Les mer om billakkering

Bilpleie

Vask og polering er like viktig som teknisk vedlikehold, og forebygger unødvendig verditap. Vi sørger for at bilen holder seg blank og pen, hva med å prøve Perma-Shine?

Les mer om bilpleie

Biloppretting

Dersom uhellet har vært ute, og du trenger hjelp – er vi her for deg! Vi har forståelse for situasjonen du har kommet i, og vil gi deg profesjonell hjelp.

Les mer om biloppretting

Trond Furuli

Daglig leder

69 39 64 42
trond.furuli@skadeoglakk.no

Morten Gretland

Avd. leder karosseri

69 39 64 48
morten.gretland@skadeoglakk.no

Steinar Henriksen

Avd. leder karosseri

69 39 64 65
steinar.henriksen@skadeoglakk.no

Terje Holt

Avd. leder deler

69 39 64 50
terje.holt@skadeoglakk.no

Stian Sørli

Avd. leder lakk

69 39 64 44
stian.sorli@skadeoglakk.no

Kurt Skjæringrud

Kundemottak

69 39 64 48
kurt.skjaeringrud@skadeoglakk.no

Nina Johansen

Kontormedarbeider

69 39 64 41
nina.johansen@skadeoglakk.no

Gina Furuli

Kontormedarbeider

69 39 64 41
gina.furuli@skadeoglakk.no

Finn Johansen

Takstmann

69 39 64 46
finn.johansen@skadeoglakk.no

Mattias Gustafsson

Takstmann

69 39 64 64
mattias.gustafsson@skadeoglakk.no

Lyst til å bli en del av Skade og Lakk AS? Søk jobb hos oss